РУС УКР ENG
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ЛУГАНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ПО ПРОЕКТУВАННЮ ПІДПРИЄМСТВ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ "Луганськдіпрошахт"
"Луганськдіпрошахт" - головна організація по розробці генеральних схем і програм розвитку вугільній промисловості в регіоні, комплексному проектуванню будівництва нових, реконструкції і переозброєння підприємств, що діють, в різних галузях промисловості, об'єктів житлово-комунального і культурно-побутового призначення соціальної сфери і охорони навколишнього середовища. Інститут утворений у 1943 році та з 1996 року є відкритим акціонерним товариством з державною формою власності.

За минулі 70 років інститутом створена солідна виробнича база, накопичений величезний досвід організації і ведення проектно-вишукувальних і проектний-кошторисних робіт, окремих науково-дослідницьких і конструкторсько-технологічних розробок, експертиз, а також розробки нормативної бази для проектування у вугільній галузі. Більше 200 висококваліфікованих інженерно-технічних працівників інституту готові здійснити проектування об'єктів будь-якої складності і важливості.

Подальша модернізація виробничої бази шляхом впровадження сучасних комп'ютерних технологій проектування, інженерного аналізу, підготовки виробництва і управління дозволяє інституту в умовах ринку, що створилися, виходити на якісно новий технічний рівень з обліком вимог часу і побажань замовників України, країн СНД та далекого зарубіжжя.

Серед проектних інститутів вугільної промисловості України "Луганськдіпрошахт" першим вийшов на світовий ринок, про це свідчить Міжнародний сертифікат якості вручений міжнародним аудитом, після ознайомлення з системою, що функціонує на підприємстві, менеджменту якості.

"Луганськдіпрошахт" упровадив і застосував систему якості на таких найважливіших напрямах як проектна і конструкторська документація об'єктів промислового і цивільного будівництва.